Szukasz szkolenia sprzedażowego, biznesowego lub z BHP? Szkolenie edukacyjne!

RYTUAŁY OCHRONNE CZ. II

Rytuał trzynastu świec. Jest to dość skomplikowany rytuał ochronny, ale wyjątkowo skuteczny. Pozwala on uniknąć wielu negatywnych wpływów w każdej dziedzinie życia. Można go wykonywać w dowolnym momencie, ale jego moc nasila się, gdy jest robiony w noc zmiany pory roku, a więc z 21 na 22 marca, z 22 na 23 czerwca, z 21 na 22 września i z 22 na 23 grudnia. Do jego wykonania potrzebne będą: 12 białych świec, jedna świeca woskowa, olejek sandałowy, 50 cm lustro.

Ustaw lustro na stole lub podłodze opierając o ścianę. Wszystkie świece namaść olejkiem sandałowym. Świecą woskową, która symbolizować będzie Ciebie dotknij kolejno siedmiu czakr zaczynając od koronnej (czubek głowy), a potem dalej: czakry trzeciego oka (miejsce między brwiami u nasady nosa), czakry gardła (krtań), czakry serca (serce) czakry splotu słonecznego (okolice pępka), czakry seksualnej (nad spojeniem łonowym), czakry podstawy (kość ogonowa). Na koniec dotknij nią stóp, ustaw na środku powierzchni, na której odprawiasz rytuał, naprzeciwko lustra i zapal. Pozostałe świece ustaw zapalone wokół woskowej, ale nie dotykaj nimi czakr. Teraz unieś obie dłonie nad płonącymi świecami i wizualizuj siebie otoczonego ochronnym ogniem, nie parzącymi Cię płomieniami, które pochłaniają wszelkie zło, które chce w Ciebie uderzyć. Po siedmiu minutach zdecydowanym ruchem zgaś płomień swojej świecy i schowaj ją w bezpiecznym miejscu. Pozostałe świece powinny wypalić się do końca.

Rytuał woskowej świecy. Jest to dość prosty, choć wcale przez to nie mniej skuteczny rytuał, który możesz wykonywać w dowolnym miejscu i porze. Potrzebna do tego jest tylko: woskowa świeca, olejek z iglaków (sosna, świerk, modrzew, jałowiec).

Obecnie można kupić gotowe świece o takich zapachach, one również się do tego rytuału nadają. Sposób wykonania: codziennie o tej samej godzinie zapalaj na 15 minut świecę wypowiadając głośno lub w myślach następującą inwokację:

Ochrona podczas snu. Wiele osób cierpi na bezsenność, niejednej śnią się koszmary lub ma problemy związane z obudzeniem się w porę i uzyskaniem rano pełnej sprawności. Można w to wierzyć lub nie, ale częstą przyczyną tego są negatywne energie kierowane w stronę takiej osoby. Przed nimi i ich skutkami chroni ten rytuał. Wykonuje się go wieczorem przed snem. Potrzebne są tu: srebrna świeca, gałązka wrzosu, może być zasuszona, gałązka paproci, kłos żyta, kwiat rumianku.

W kątach pokoju umieszczamy zioła. Od strony północnej żyto, od zachodniej paproć, od południowej wrzos, a od wschodniej rumianek. Na środku sypialni zapalamy srebrną świecę i obserwując jej płomień wyobrażamy sobie, jak spala się w nim wszelkie zło, które ktokolwiek zechciałby skierować w naszą stronę w ciągu nocy. Po pół godzinie świecę gasimy, zostawiając ją na środku pokoju do rana. Rano zbieramy zioła i chowamy je w ciemnym, bezpiecznym miejscu razem ze świecą do wieczora. Rytuał powtarzamy przez co najmniej trzy kolejne wieczory. W razie potrzeby po kilku dniach możemy go ponowić.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.