JAK SIĘ UCZĘ (książki, podcasty, kursy) + linki

0
75
odsłon

Książki MiroBurn (+ aktualnie czytane) https://trzypoziomy.pl/ksiazki/

Podcasty:
✔ Ben Greenfield Fitness – https://bengreenfieldfitness.com/podcast/
✔ Bulletproof Radio – https://blog.bulletproof.com/category/podcasts/
✔ Marketing School – https://marketingschool.io/
✔ The Rise To The Top – https://therisetothetop.com/blog/
✔ Startup My Way – https://startupmyway.com/
✔ The Tai Lopez Show – https://www.tailopez.com/podcast.php
✔ The Tim Ferriss Show – https://tim.blog/podcast/
✔ Exponential Wisdom – http://podcast.diamandis.com/
✔ The Kevin Rose Show – https://www.kevinrose.com/
✔ Lead to Win – https://michaelhyatt.com/leadtowin/
✔ Projektant Życia 🙂 – http://projektantzycia.pl
✔ Waking Up – https://samharris.org/podcast/
✔ Więcej Niż Oszczędzanie Pieniędzy – https://jakoszczedzacpieniadze.pl/podcast
✔ Lepiej Teraz – https://lepiejteraz.pl/

Kursy, które aktualnie przechodzę:
✔ Understanding the Brain – https://www.coursera.org/learn/neurobiology
✔ Biohacker Summit 2018 Stockholm – https://biohackersummit.com/
✔ Learning How to Learn – https://www.coursera.org/learn/learning-how-to-learn
✔ Instagram (YouTube Search) – https://www.youtube.com/results?search_query=instagram
✔ PerfectWebinarSecrets (przerabiam 3-ci raz) – https://perfectwebinarsecrets.com/get-it-free
✔ I Love Marketing (nagrania) – https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/
✔ 10X Secrets – https://10xsecrets.com/masterclass-p
✔ Expert Secrets Training – https://expertsecrets.com/freebook
✔ Learn with Facebook – https://learn.fb.com/
✔ Achieve Ultimate Human Performance – https://www.creativelive.com/class/achieve-ultimate-human-performance-ben-greenfield
✔ Intro to Psychology – https://eu.udacity.com/course/intro-to-psychology–ps001
✔ Tales from the Genome – https://www.class-central.com/course/udacity-tales-from-the-genome-1045

ⓘ S3E376 – 11 stycznia 2018 – Radazul

✔ Social Media:
http://instagram.com/miroburn
https://www.facebook.com/miroburn

✔ Więcej Miraska:
▸ Blog – https://trzypoziomy.pl
▸ Podcast – http://projektantzycia.pl

ⓘ Muzyka: Andrew Applepie – Berlin