Bokserki męskie – bielizna idealna?

0
557
odsłon

Bokserki męskie to bielizna, która gwarantuje wygodę, zdrowie i dobre samopoczucie. Bokserki nadal wygrywają z męskimi slipami nie tylko pod względem komfortu noszenia. Są przede wszystkim zdrowsze i bezpieczniejsze.

Bokserki męskie czy slipy?

Obecnie oferta bielizny dla mężczyzn jest bardzo szeroka. Jeszcze do niedawna na rynku funkcjonowały właściwie jedynie bokserki. Mimo iż sytuacja się zmieniła i pojawiła się konkurencja w postaci slipów, szortów, a nawet stringów, to bokserki nadal są ulubioną męską bielizną. Dlaczego? Przede wszystkim są wygodne i zapewniają komfort noszenia. Nie uciskają jąder, zapewniają odpowiednią temperaturę ciała, pozwalają męskiemu ciału oddychać, a to w przypadku okolic intymnych jest ogromnie ważne. Najzdrowsze okazują się bawełniane bokserki.

Zwróć uwagę na materiał

W dyskusji bokserki męskie czy slipy rzadko kiedy zwraca się uwagę na kwestię materiału, z jakiego wykonana jest bielizna, a wydaje się, że ma to kluczowe znaczenie. Mężczyźni powinni przywiązywać szczególną uwagę do tego, z czego wykonana jest ich bielizna. Bawełniane męskie bokserki gwarantują utrzymanie temperatury ciała na odpowiednim poziomie, umożliwiają swobodny przepływ powietrza, pozwalają ciału oddychać, nie przyklejają się do niego i dobrze wchłaniają wilgoć. Syntetyki, z których czasem wykonywane są bokserki, takich gwarancji nie dają. Dobrze jest więc przed zakupem męskich bokserek spojrzeć na metkę i przyjrzeć się informacjom tam zamieszczonym. Im bardziej naturalny materiał został wykorzystany do produkcji męskich bokserek, tym lepiej.

Niewidoczne męskie bokserki

Część mężczyzn wybiera slipy właściwie z jednego tylko powodu. Boją się oni bowiem, że męskie bokserki pod dopasowanymi spodniami będą widoczne. Szczególnie obcisłe garniturowe spodnie to argument na rzecz slipów. Prawda jest jednak taka, że męskie bokserki pod ubraniem odznaczają się bardzo rzadko. Obawa o to, że całość stylizacji może się prezentować nieestetycznie jest więc nieuzasadniona. Warto jednocześnie pamiętać, że bokserki są bardziej łaskawe dla mankamentów męskiej urody. Łatwiej w nich ukryć wystający nieco brzuszek lub tzw. „boczki”. Slipy sprawdzają się idealnie w przypadku mężczyzn o proporcjonalnej budowie ciała. Opięta bielizna jednak nie na wszystkich męskich sylwetkach prezentuje się dobrze. Warto więc i tę kwestię wziąć pod uwagę, wybierając męskie bokserki lub slipy. Rzeczywistość pokazuje bowiem, że właściwie wpływ na decyzję czy mężczyzna wybiera bokserki czy slipy często mają wpływ indywidualne preferencje, a o kwestiach zdrowotnych i estetyce mało kto myśli.