Jesienne królestwo dodatków i akcesoriów

0
551
odsłon

Czym byłaby stylizacja, jeżeli pominęlibyśmy przy niej jakiekolwiek dodatki i akcesoria? Czy w ogóle moglibyśmy mówić jeszcze o stylizacji? Uff… na szczęście nie musimy odpowiadać na te pytania, ponieważ nasze życie nie wyklucza takich urozmaiceń. Ubierając się, automatycznie sięgamy po pasujące buty, torebkę, dopełniamy to szalem i gustowną biżuterią. Czasem, nawet nieświadomie, tworzymy stylizacje, których nie powstydziłby się żaden stylista. Na co zwracać uwagę tej jesieni, aby nie wychodzić z wprawy i być cały czas na topie? Mamy odpowiedź!

Przede wszystkim ciepło i wygoda!

Trudno nie zauważyć aury za oknem, która nie napawa zbytnim optymizmem. Możemy o niej nie myśleć, ale warto jednak wziąć ją pod uwagę wychodząc na zewnątrz. Jaki cel będzie miała świetna stylizacja, jeżeli będziemy trząść się w niej z zimna, a za dwa dni będziemy chore? Żaden! Ciepło i wygoda powinny być dla nas priorytetami, przynajmniej, aż do wiosny. Jest to do osiągnięcia również za pomocą dodatków. Podstawą są ciepłe, nieprzemakalne buty, które ochronią nas zarówno od zimna, jak i wilgoci. Powinnyśmy zaopatrzyć się również w niezbędny do przetrwania o tej porze zestaw. Oczywiście chodzi o taki, który składa się z czapki, szalika i rękawiczek. Będzie to wybór, którego na pewno nie będziesz żałować!

Akcja błysk!

Mówi się, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, ale nie powinnyśmy się do tego ograniczać. Kobiety kochają wszystkie błyskotki! Są to doskonałe dodatki, podkreślające naszą całą stylizację, dodając jej dodatkowego blasku i uroku. Poprzez ich odpowiedni dobór możemy uwydatnić swoje zalety, albo przełamać monotonny styl. Bądźmy oryginalne. Jesienią zdecydowanie króluje złoto. Pasuje ono doskonale do kolorystyki opadających liści, a także pięknie odbija ostatnie promienie intensywnego słońca. W tym sezonie popularny jest styl maxi, który dotyczy również biżuterii. Ogromne naszyjniki, kolczyki do ramion, albo ogromne, zwracające uwagę spinki we włosach. Sezon 2019/20 to na pewno nie pora na ograniczenia, poszukajmy oryginalnych połączeń, której do tej pory unikałyśmy, a będziemy pozytywnie zaskoczone uzyskanym efektem.

A na dodatek!

Asortyment dodatków i akcesoriów jest tak rozbudowany, że można by o tym książkę napisać i to niejedną. Ale skupiając się na konkretach, oprócz przykładów podanych powyżej na uwagę zasługuje jeszcze kilka drobiazgów. Po pierwsze najważniejszy w tym sezonie pasek. Sprawdzi się on zarówno do spodni, jak również do podkreślenia talii w luźnej sukience. Zadbajmy, żeby oprócz tego, że zrobi świetną robotę ze stylizacją, będzie także jej częścią. Jeśli chodzi o torebki to w tym sezonie bardzo modny stał się minimalizm. Oczywiście nie zawsze się tak da, ale jeśli tylko możemy decydujmy się na mniejsze rozmiary, umieszczając w nich jedynie niezbędne drobiazgi. Czy was również dopadła już moda na kolorowe skarpetki z różnorodnymi motywami? Moda ta trwa  i ma się świetnie! Co więcej, do gry wkroczyły także rajstopy. Nie bójmy się takich propozycji i czerpmy z nich ile się tylko da.