Na co zwracać uwagę kupując ubrania do firmy?

0
405
odsłon

Planujesz zakupić odzież dla pracowników lub do celów reklamowych? Niezależnie od Twoich celów, jest kilka aspektów, na które zdecydowanie musisz zwrócić uwagę, o ile zależy Ci na tym, aby nabyć produkt najwyższej klasy.

Jaki zawód wykonuje pracownik?

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem jest oczywiście określenie, gdzie nasi pracownicy przebywają najczęściej oraz jaki rodzaj działalności przeważa w ich codziennych obowiązkach. Oczywiste jest, że dla pracowników fizycznych np. przy robotach drogowych, wybierzesz ubrania robocze, gwarantujące im bezpieczeństwo, ciepło w mroźniejsze dni i oczywiście widoczność. Jedną z takich opcji odblaskowy komplet roboczy

Natomiast gdy prowadzisz firmę kurierską, to zwrócisz uwagę na inne fasony odzieży, które są ciepłe, ale nie muszą posiadać wielu kieszeni, czy elementów odblaskowych. I tutaj sprawdzi się, chociażby, softshellowa kurtka robocza. 

Jaki materiał wybrać? 

Panuje powszechne przekonanie, że jak odzież, to tylko taka, która została wykonana ze 100% bawełny. Tymczasem okazuje się, że nie zawsze jest to jedyna słuszna droga, ponieważ na rynku obecnie dostępne są nowoczesne materiały, które po wielokroć przewyższają bawełnę. Weźmy na przykład taki produkt jak kurtka zimowa Defender 3-w-1, która jest wykonana z tkaniny poliestrowej Hydrafort z wykończeniem peached finish. Doskonale chroni przed zimnem i jest wodoodporna. 

Wyższa gramatura materiału – czy zawsze świadczy o wysokiej jakości?

Czym jest gramatura? Chodzi o ciężar jednego metra kwadratowego tkaniny, wyrażony w gramach. 

Zwykło się przyjmować, że im wyższa gramatura, tym materiał jest lepszy, ale… jest to błędne przekonanie, ponieważ nie w każdym przypadku tak jest. Gramatura nie jest bowiem jedynym i kluczowym wyznacznikiem. Pod uwagę należy wziąć również sposób zabarwienia materiału, jak również jego rodzaj. 

Potrzebujesz wysokiej jakości ubrań do firmy? 

Skontaktuj się teraz z naszymi ekspertami, ponieważ w Raven wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu zarówno odzieży roboczej, jak i reklamowej. Każde ubranie może zostać dodatkowo spersonalizowane przy pomocy haftu lub nadruku, co stanowi nie tylko nienachalną reklamę Twojej firmy, ale również świadczy o jej profesjonalizmie. Sprawdź koszulki reklamowe z nadrukiem oraz nowatorskie czapki z haftem