Dynamiczny zegarek Lorus idealny na wiosnę

0
200
odsłon

Niezależnie od wieku, wiosna poza przyrodą, odradza też naszego ducha młodości. Znika gorsze samopoczucie, zastępowane przez chęć i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Zainspirowani tymi faktami, jak zwykle po zimie, mamy dla Was nową propozycję zegarków na wiosnę. Oczywiście nie mogły być to przypadkowe modele, z tym większą chęcią prezentujemy Wam pomysł na wiosenny zegarek męski od marki Lorus !

Dynamiczna propozycja marki Lorus

Mniej obeznani mogą zastanawiać się, dlaczego akurat zegarki Lorus miałyby zajmować szczególne miejsce wśród modeli na wiosnę. Odpowiedź jest na szczęście widoczna gołym okiem. Te japońskie zegarki kierowane są do wszystkich osób młodych duchem. Na nowo odkrywają przed nami piękno zegarmistrzostwa i inspirują swoim dynamicznym designem. Jako młody brand cenionego producenta zegarków Seiko, marka korzysta jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, jednak z zupełnie nowej perspektywy. Dzięki temu możemy zapewnić, że każdy proponowany przez nas wiosenny zegarek dla niego, cechować będzie oryginalność oraz niezawodność.

Męski zegarek Lorus na wiosnę

Przygotowaliśmy zestawienie 4 wariantów, które pomimo różnic łączy ten sam sportowy duch. Prezentowane modele to w zasadzie zobrazowanie wszystkiego, o czym pisaliśmy wyżej. Wiosenny zegarek męski wygląda żywo i dynamicznie, właśnie za sprawą widocznego na tarczy stopera oraz wyraźnie zaznaczonej kolorystyki. Wielofunkcyjne zegarki od Lorus o sportowym zacięciu nadal jest po prostu zegarkiem, dlatego przykuwając wzrok swoimi detalami, nie zatrze tych cech, do których od dawna przyzwyczaiły nas czasomierze. Niezależnie od wariantu kolorystycznego, w jego wnętrzu działa znany i przetestowany japoński mechanizm kwarcowy, zabezpieczony przed zalaniem przez 100m wodoszczelności. Szczególną uwagę należy zwrócić na perforowany, silikonowy pasek, który został przeszyty nićmi. Dzięki temu nasz wiosenny zegarek męski, jest wygodny i wodoodporny, choć przypomina klasyczny, skórzany model. Efekt ten najlepiej pokazuje model Lorus RT325HX9, gdzie przeszycie czarnego paska żółtymi nićmi, daje piorunujący efekt. Męski zegarek na wiosnę nie może być w końcu nudny, ale dobrze, gdyby mógł dopasować się też do nas. Do wyboru mamy zatem niemniej wyrazisty sportowy chronograf Lorus RT323HX9, z jaskrawym, czerwonym paskiem. Tuż obok, nieco mniej krzykliwy, ale równie naładowany ożywczą energią Lorus RT327HX9, który czerń zestawia z ciepłym, pomarańczowym odcieniem. Z kolei Lorus RT324HX9 do dynamicznej bryły wykorzystuje klasyczne połączenie różowego złota oraz kobaltu, w których nasz wiosenny zegarek męski, pomimo identycznych parametrów, prezentuje się zaskakująco elegancko.

Elegancki chronograf Lorus na co dzień

Zegarki Lorus są naprawdę wszechstronne i taki jest efekt filozofii marki. Pasjonatów nie zdziwi więc, że Japończycy zatroszczyli się o miłośników tradycyjnej stylistyki. Elegancki męski chronograf Lorus na skórzanym pasku to przecież jeden z jej nieodłącznych elementów. Zegarek Lorus RT306HX9 to bardzo okazały czasomierz, który podkreśli naszą dbałość o prezencję podczas codziennego noszenia. W zasadzie identyczny wygląd koperty w jednym z poprzedników nie jest tutaj dziełem przypadku. Stylowy, choć niezbyt oficjalny zegarek na wiosnę, zmieniono w dodatek dla gentlemana, poprzez prostą wymianę paska, co podkreśla jak przemyślane są propozycje marki. Elegancki chronograf męski w przeciwieństwie do klasycznych konkurentów, ma zazwyczaj służyć jako stylowy dodatek dopasowany do casualowej kreacji. Zegarek Lorus RT309HX9  to następna propozycja chronografu na pasku, w niezwykle uniwersalnym kolorze. Czarna tarcza oraz bezel na srebrnej kopercie dałoby się dopasować do niemal wszystkiego, w czym pomoże jeszcze jasny brąz paska, który zachowuje pełnię klasy, z dala od przesadnego oficjalizmu.