Akcesoria do manicure, które warto mieć w domu i w salonie kosmetycznym

0
108
odsłon

Podstawą każdego manicure i pedicure są produkty (żel, akryl, hybryda) oraz akcesoria do manicure. To wszystko pozwala na wykonanie starannej i długo trwałej stylizacji zarówno w salonie kosmetycznym, jak i w zaciszu domu. Wybierając akcesoria, warto skupić się na tym, by były najwyższej jakości a produkty jednorazowe pakowane osobno. Popularne są pakowane pojedynczo pilniki aba group, można je spotkać niemal u każdej profesjonalnej stylistki paznokci. Zdecydowana większość salonów kosmetycznych decyduje się na te pilniki, ponieważ dobrze opracowuje się nimi płytkę paznokcia, ale również zapewniają higienę i bezpieczeństwo klientkom.

Frezarki do paznokci nie tylko dla salonów kosmetycznych

Zdecydowanym ułatwieniem i przyspieszeniem pracy jest korzystanie z frezarki do paznokci. To urządzenie pozwala usuwanie starej stylizacji oraz przygotowanie wału okołopaznokciowego. Obecnie w wielu salonach stylistki proponują manicure kombinowany, jest to wykonana stylizacja z użyciem właśnie frezarki. Podczas wyboru urządzenia należy kierować się mocą i ilością obrotów. Na rynku można znaleźć wiele modeli różnych marek z pokrętłami, przyciskami do regulacji obrotów oraz w kilku propozycjach kolorystycznych. Urządzenie to tylko część sukcesu, aby spełniało swoje funkcje, są potrzebne frezy do manicure, a wybór ich jest bardzo duży, ponieważ każdy odgrywa inną rolę, a ostatecznie kształt i wielkość wybiera stylista wedle swoich upodobań i potrzeb. Frezerka do paznokci to urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnym salonie kosmetycznym, ale sprawdzi się również w domu. Wiele pań decyduje się na kurs manicure, by samemu we własnym domu wykonywać perfekcyjny mani.

Czego nie może zabraknąć w kosmetyczce?

Akcesoria do paznokci, które są niezbędne by wykonać manicure to pilnik, blok polerski, patyczki z drzewa różanego, cążki do paznokci, a nawet nożyczki. To wszystko tworzy praktyczną całość, która pozwala na przygotowanie dłoni do aplikacji produktów. Wykonując manicure w domu, należy pamiętać również o zachowaniu higieny, w tym celu warto kupić płyn do dezynfekcji dłoni oraz narzędzi i powierzchni. Dezynfekcja jest równie ważna w domu, jak w salonie kosmetycznym. Przed każdym zabiegiem w domu należy zdezynfekować miejsce i używane narzędzia do manicure a np. jednorazowe pilniki i bloki polerskie do paznokci wymienić nowe. Dzięki zachowaniu tych zasad manicure wykonywany w domu będzie bezpieczny i przyjemny.

Wszystkie produkty niezbędne do wykonania manicure oraz pedicure są dostępne w sklepie kosmetycznym LaDiosa.pl. To wyjątkowa hurtowania kosmetyczna, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo w swojej ofercie ma wiele marek, które są niedostępne razem w innych sklepach.