Co warto wiedzieć o typach bukmacherskich i bukmacherach?

0
89
odsłon

Więcej wiedzy zazwyczaj równa się większej wygranej. Dlatego też zdecydowanie lepiej jest dowiedzieć się nieco więcej o typach bukmacherskich, oraz o bukmacherach, o czym przekonacie się już za chwilę!

Dowiedz się czegoś więcej o czytaniu kursów bukmacherskich

Suma, którą potencjalnie możemy wygrać jest z góry ustalana przez tak zwany ,,kurs” – czyli mnożnik przez jaki bukmacher oblicza naszą wygraną. A jeśli chodzi o ustalanie wygranej, to oczywiście, chodzi nam po części tutaj to, że im więcej obstawimy – tym więcej wygramy. Jeśli chodzi o przykłady najwyższych wygranych – to występowały one na zakładach akumulowanych. Typy akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny, jednakże szansa na wygraną z takiego zakładu jest prawdopodobnie bardzo niewielka. Tak więc umiejętność odpowiedniego czytania kursów bukmacherskich na pewno będzie nam w stanie pomóc w zarobieniu odpowiednich pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Wykorzystaj do tego bonusy bukmacherskie

Nowi klienci bukmacherów mogą prawie zawsze liczyć na atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Oczywiście firma zajmująca się zakładami nie wie – czy mamy już doświadczenie w typowaniu, czy też nie – dlatego takie podejście jest instrumentalne w zdobyciu przez nas (lub też uzupełnieniu) doświadczenia przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. Chodzi nam tu mniej więcej o to, że będziemy mogli praktycznie za pieniądze bukmachera obstawić te typy – których normalnie nie postawilibyśmy za nasze pieniądze – dlatego też jeśli masz już swojego ulubionego legalnego bukmachera – to załóż konto u konkurencji – prawdopodobnie ci się to opłaci. Zanim jednak to zrobisz – pamiętaj o tym, aby sprawdzić regulamin danej promocji – z racji tego że bukmacherzy często zabezpieczają się ,,w odpowiedni sposób” – aby przypadkiem ,,nowicjusz” nie wygrał zbyt dużo.

STS – zalety

STS ma w tym roku już 23 lata co sprawia że jest najstarszą, Polską firmą bukmacherską w Polsce.  Oprócz tego – Bukmacher STS również posiada prawie pięćdziesiąt procent udziałów na Polskim rynku zakładów bukmacherskich, co czyni ją dominującym podmiotem oferującym zakłady wzajemne.

Jedną z największych zalet STS – jest jej witryna internetowa. Wystarczy wejść na stronę STS aby przekonać się, że ta firma dba o swoich graczy – ale wracając do opisu strony. Jest ona świetnie przygotowana – w ten sposób, aby gracze mieli jak najmniej problemów przy rejestracji oraz obstawianiu. Najlepszym przykładem na to, jest czat, który znajduje się po prawej stronie witryny STS. Poniżej widnieje z kolei tabela z najpopularniejszymi zakładami na żywo oraz najlepszymi zakładami na dzisiejszy dzień.

Betclic

Firma bukmacherska Betclic powróciła na Polski rynek w tym roku – jej ponowny start u nas na pewno nie był taki trudny  (w porównaniu z innymi bukmacherami), z racji tego że przed nowelizacją ustawy o grach losowych – już cieszyła się sporym zainteresowaniem, ponieważ przed powyższym wydarzeniem też oferowała ona zakłady w naszym kraju. Powrót Betclic na nasz rynek był tematem bardzo gorących rozmów w świecie bukmacherki jeszcze na wiele miesięcy przed jego powrotem. To sprawiło, że Betclic musiał przeznaczyć dosłownie minimalne środki na kampanie reklamowe, aby przyciągnąć do siebie nowych graczy. Jeśli chodzi zaś o aktualną działalność Betclic – to ten bukmacher w całości skupił się on na oferowaniu zakładów bukmacherskich przez internet. Typować zakłady możemy również przez świetną aplikację, którą stworzył ten bukmacher, ale niestety nie posiada ona takiej samej funkcjonalności jak u STS.

Analiza sportowa

Część z was na pewno oburza się że przecież to poradnik o sposobach obstawiania zakładów bukmacherskich – a nie o poszczególnych jego elementach. No dobrze, ale jeśli podalibyśmy same, suche sposoby – to poradnik nadawałby się po prostu do kosza – z racji tego że bukmacher nigdy nie śpi – przez co poznanie tego sposobu na typowanie byłoby dla niego przysłowiową kaszką z mleczkiem – a mądre, chińskie przysłowie mówi : ,,Daj człowiekowi rybę, a będzie najedzony przez jeden dzień – daj mu wędkę – a będzie najedzony do końca życia” – dlatego też tworzymy ten poradnik w ten sposób. No ale wróćmy do tematu – analiza sportowa. Polega ona mniej więcej na tym, że zanim obstawimy kupon na naszego faworyta (zawodnika lub drużynę),  powinniśmy przeanalizować to, jak spisywał się w poprzednich spotkaniach sportowych. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, co się działo się z naszym ulubionym zawodnikiem w czasie przygotowań do spotkań sportowych. Wszystko, co daje wskazówki nam dotyczące ich potencjalnej formy jest warte uwzględnienia.

Nie ma graczy nieomylnych

Najważniejsze jest, aby w razie przegranej bądź nawet serii porażek nie ulegać emocjom i z chłodną głową trzymać się obranej strategii. Chęć natychmiastowego odegrania, bez wcześniejszego przygotowania i analizy sportowej – najczęściej prowadzi do kolejnej przegranej. Dlatego też jeśli przegrałeś – ochłoń, następnie postaraj się dowiedzieć – dlaczego nie udało ci się akurat tego typu wygrać. Poza tym, nigdy nie typuj spotkań o których wiesz zbyt mało. Typowanie zakładów akumulowanych również jest kiepskim pomysłem – szansa na potencjalną wygraną jest bardzo mała.