O czym warto pamiętać, jeśli chcemy znowu obstawiać zakłady bukmacherskie?

0
108
odsłon

Obstawianie zakładów bukmacherskich w czasie największej paniki spowodowanej koronawirusem było naprawdę ciężkie. Niektórzy bukmacherzy nawet zawiesili działalność na jakiś czas, jednakże w związku z tym, że epidemia powoli dogasa, możemy znowu obstawiać typy bukmacherskie. Co jednakże zmieniło się w przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich?

Kiedy skończy się kwarantanna?

To chyba aktualnie najpopularniejszy zakład specjalny, proponowany przez bukmacherów w tym momencie. Naturalnie brzmi to dość nieludzko, z racji tego że ktoś oczywiście dorabia się na ludzkim nieszczęściu, ale takie zakłady naturalnie występują. W tym przypadku jednak kontrowersja goni kontrowersję, ponieważ oficjalnie każdy stara się zapobiec pandemii koronawirusa, jednakże występują też zakłady, kiedy zostanie wynaleziona szczepionka, etc. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, nie sposób przewidzieć, co będzie następnym zakładem, czy będzie to koniec świata, kolejna epidemia chorób, czy też obstawianie, kto zostanie następnym papieżem.

Zadbaj o zdobycie odpowiedniej wiedzy

 Aby obstawiać zakłady i wygrywać jednocześnie pieniądze, potrzebna będzie nam odpowiednia wiedza ze sprawdzonych źródeł. Na szczęście, w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu. Fora bukmacherskie to jeden z dostępnych przykładów, bądź też poradniki bukmacherskie, lepiej jest nie brać sobie ,,do serca” wszystkiego co w nich piszą, a wykorzystać jedynie kawałki wiedzy które na pewno nam się przydadzą w drodze do uzyskania naszego własnego stylu typowania. Jeśli jednak chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu zakładów tylko na jeden sport. Piłka nożna jest tutaj bardzo dobrym przykładem, z racji tego że jest to najpopularniejszy sport w Polsce (na świecie również). Dlatego też bukmacherzy z chęcią oferują multum zakładów właśnie na piłkę ,,kopaną” – dzięki czemu łatwym kosztem będziemy w stanie zdobyć doświadczenie, jednocześnie nie rozbijając przy tym banku. Lub naszego domowego budżetu, jak kto woli.

Zaplanuj swoje typy na nowo

Plan na cały sezon po kwarantannie to podstawa, z racji tego że bez planu możemy nie osiągnąć nic. Oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu miesiące do przodu, bo wiadomo że to się nie uda, ale na start powinniśmy zaplanować przynajmniej 5 typów do przodu. Trening czyni mistrza! Ale z powrotem do tematu. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować.

Gra u zagranicznych bukmacherów

W internecie są takie zakątki, które skupiają bardzo wielu, niezbyt pewnych ludzi. Chodzi nam tutaj o tzw. Darknet, czyli ciemną stronę internetu. Dlaczego o niej opowiadamy? A no dlatego, ponieważ państwa coraz bardziej starają się kontrolować internet, ale jak wiadomo, samego internetu nie da się zablokować, bądź ograniczyć jego używalności pewnym ludziom. Zawsze znajdzie się jakiś sposób, aby obejść blokady, jednym z nich jest właśnie darknet. Miejsce które jest pełne niezbyt legalnych rzeczy, no i z czasem zapewne znajdą się w nim również zakłady bukmacherskie. Do czego z tym zmierzamy? Otóż chodzi nam o to, że póki co nasze Ministerstwo Finansów tak naprawdę jedyne co może zrobić, to zagrozić nam karami finansowymi. No dobrze, ale nasze MF jest naprawdę niewielkie i dosłownie śmieszne w starciu z całym Internetem. Można tą sytuację przyrównać do dziecka które płacze i wymachuje patykiem przed batalionem doborowych żołnierzy. Oczywiście, nie mówimy też, że Polskie Ministerstwo Finansów jest nic nie warte, ale chodzi tu nam o to, że póki co nie ma odpowiednich środków, aby zablokować Polskim graczom obstawianie u zagranicznych bukmacherów, dlatego też w czasie pandemii bardzo mocno rozprzestrzeniły się zakłady u zagranicznych bukmacherów, a pamiętajmy o tym, że nawet w czasie kwarantanny, większość takich firm bukmacherskich jest u nas nielegalna.

Zobacz, czy inny bukmacher nie ma lepszej oferty

Czasami nawet doświadczony gracz zakładów bukmacherskich potrzebuje zmiany, ponieważ wybór pierwszego bukmachera nie zawsze mógł być trafny, jeśli zaś chodzi o poczatkujących graczy zakładów bukmacherskich, to wybór legalnego, polskiego bukmachera powinien być dla nas priorytetem. Założenie konta u kilku bukmacherów jest również świetną strategią, nie tylko dla początkujących, ale też dla doświadczonych typerów. Jest to dobry sposób na to, aby otrzymać więcej darmowych bonusów bukmacherskich, wystarczy że zarejestrujemy swoje konta u trzech najlepszych bukmacherów, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takie zakłady.

źródło: https://betonline.net.pl