Aplikacje bukmacherskie. Obstawianie zakładów za pomocą telefonu

0
51
odsłon

Gracze coraz częściej obstawiają zakłady za pośrednictwem aplikacji bukmacherskich. W obecnych czasach ciężko jest sobie wyobrazić funkcjonowanie bez smartfonu, dlatego nie powinno nas dziwić, że większość bukmacherów wypuszcza na rynek swoje aplikacje bukmacherskie. Typerzy doceniają ten krok i chętnie korzystają z aplikacji podczas obstawiania kuponów. 

Jak się pobiera aplikacje bukmacherskie?

Sposób pobrania aplikacji bukmacherskiej zależy od systemu operacyjnego naszego urządzenia mobilnego. Osoby korzystający ze sprzętu marki Apple mają nieco ułatwione zadanie. Aplikacje bukmacherskie są dostępne do pobrania w sklepie App Store, dzięki czemu proces instalacji przebiega zupełnie tak samo, jak w przypadku pobierania innych aplikacji mobilnych. Google Play, czyli oficjalny sklep aplikacji dla systemu operacyjnego Android, nie zezwala na pobieranie aplikacji związanych z branżą bukmacherską. W związku z tym, gracze z urządzeniami z Androidem pobierają aplikacje bukmacherskie z oficjalnych stron www bukmacherów. Przed pobraniem oprogramowania należy jeszcze przejść do ustawień swojego telefonu i zaznaczyć zgodę na pobieranie aplikacji z innych źródeł niż Google Play.

Jak się zarejestrować poprzez aplikację mobilną bukmachera?

Żeby rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskim, trzeba mieć aktywne i zweryfikowane konto gracza. Zarejestrować można się zarówno przez stronę internetową bukmachera, jak i jego aplikację mobilną. Wystarczy wejść do aplikacji, odnaleźć zakładkę “Zarejestruj się” i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Niektórzy bukmacherzy pozwalają na rejestrację tymczasową, czyli szybką rejestrację. Taki rodzaj rejestracji nie wymaga przesyłania zdjęcia lub skanów dokumentu tożsamości. Należy jednak wspomnieć, że konto stałe ma więcej możliwości niż konto tymczasowe, więc prędzej czy później trzeba będzie uzupełnić wszystkie informacje na swój temat.

Co można zrobić poprzez aplikacje bukmacherskie?

Aplikacje bukmacherskie są kompletnymi platformami, a więc zawierają dokładnie te same funkcje, co oficjalna strona internetowa www bukmacherów. Dzięki aplikacjom bukmacherskim gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie, złożyć depozyt, wypłacić wygrane, obstawiać przedmeczowo lub na żywo, a także w niektórych przypadkach oglądać transmisje wideo. Najlepsze aplikacje bukmacherskie wprowadzają dodatkowe udogodnienia dla użytkowników, jak np. funkcja match tracker. Jeżeli więc obstawiasz zakłady bukmacherskie na swoim telefonie lub tablecie, warto pobrać aplikację mobilną, ponieważ może mieć więcej funkcji i możliwości niż mobilna wersja strony internetowej bukmachera.

Który bukmacher ma najlepszą aplikację mobilną?

Obecnie wszystkie najlepsze polskie zakłady bukmacherskie mają aplikacje mobilne. Niektórzy bukmacherzy wypuścili lepsze produkty, inni gorsze. Na wyróżnienie zasługuje bukmacher STS, który przygotował najlepszą aplikację bukmacherską. Widać, że deweloperzy tej aplikacji włożyli w nią dużo pracy i wysiłku. Aplikacja jest szybka, nie zacina się, jest bardzo intuicyjna, łatwo się nie posługiwać, a dodatkowo ma transmisje na żywo. Zdecydowanie najgorzej wypada aplikacja Noblebetu, który jest na rynku bukmacherskim najkrócej. Bukmacher Noblebet zapewnia jednak, że wciąż trwają pracę nad poprawą jakości jego aplikacji.