Jak uniknąć zbędnej biurokracji przy braniu pożyczki? Zapewnia to kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń na get-money.pl

0
434
odsłon

Szybki kredyt gotówkowy to dobry pomysł na zrealizowanie swoich marzeń związanych na przykład z od lat planowanymi wakacjami lub kupnem po okazyjnej cenie samochodu, czy wymiany starej pralki na nową.

Są jednak tacy, którzy wystrzegają się kredytów jak ognia. Ponieważ już nie raz słyszeli o problemach tych, którzy je brali. Dług rósł i aby go spłacić, trzeba było zadłużać kolejny raz. Z czasem niektórzy wpadali w takie tarapaty finansowe, że nie mogli z nich wyjść. Więc generalnie z takiej pożyczki jest więcej kłopotu niż pożytku.

Kredyt trzeba brać odpowiedzialnie

To kompletnie błędne myślenie, ponieważ to nie kredyt gotówkowy rodzi ewentualne problemy finansowe. Pojawiają się one wyłącznie wówczas, gdy bierze się go nieodpowiedzialnie i potem pojawiają się opóźnienia w jego spłacie. Bo na przykład nie sprawdziło się wcześniej wysokości oprocentowania i okazało się ono bardzo duże lub pojawiły się dodatkowe koszty wzięcia pożyczki. Gdy jednak ktoś sprawdził dokładnie warunki kredytu i stać go na wygospodarowanie miesięcznie jakiejś kwoty na bankowe raty, to taka pożyczka na pewno nie będzie żadnym kłopotem. Poza tym bank przed wydaniem decyzji o przyznaniu kredytu dokładnie prześwietla potencjalnego kredytobiorcę. Sprawdza zdolność kredytową kilkoma sposobami.

Robi to na przykład w BIK-u czyli Biurze Informacji Kredytowej. Tam znajdują się informacje, czy zaciągaliśmy już kiedyś kredyty? Ile gotówki wówczas wzięliśmy i czy spłacaliśmy raty terminowo. Czy teraz mamy również jakieś pożyczki i w jakiej wysokości. Znajdują się tam dane nie tylko ze wszystkich banków, ale również informacje o dłużnikach mogą umieszczać tam instytucje, zakłady, firmy ubezpieczeniowe lub telekomunikacyjne.

Gotówka nawet w 15 minut

Gdy kartoteka w BIK-u jest czysta bank sprawdza wysokość dochodów potencjalnego kredytobiorcy. Sprawdza się nie tylko ich sumę ale także ile pieniędzy przypada na jednego członka rodziny. I czy przypadkiem wzięcie kredytu nie spowoduje zapaści rodzinnego budżetu. Aby otrzymać kredyt gotówkowy ważna jest również forma częstotliwość dochodów i ich źródło. Czy pochodzą z prowadzenia własnego interesu, czy są wynikiem zatrudnienia na czas nieokreślony lub jakiejś innej umowy pracę i przede wszystkim, jakie są gwarancje, że dochody te będzie się otrzymywało co najmniej w takiej wysokości jak dziś przez czas trwania spłaty kredytu.

Te wszystkie formalności są bardzo uciążliwe i często trwają przez wiele dni lub nawet tygodni. Ale można tego wszystkiego uniknąć biorąc po prostu kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń na get-money.pl. Nie tylko pozbawiony on jest tej niepotrzebnej biurokracji, ale gwarantuje on niskie raty i otrzymanie pieniędzy nawet w 15 minut od złożenia wniosku.