Czy feromony pomagają wywierać wpływ i regulują nasze emocje?

0
1154
odsłon

Dlaczego niektórzy od razu zjednują sobie innych, a pozostali nie mają takiej zdolności? Dlaczego wybrani mężczyźni lub kobiety wzbudzają większe pożądanie i wydają się bardziej atrakcyjni? Badacze wskazują, że to kwestia feromonów, czyli specjalnych związków służących do biologicznej komunikacji. Feromony wydzielane są przez skórę do otoczenia. Początkowo badaczom udało się dowieść istnienia feromonów u zwierząt. Związki te pomagają im w komunikowaniu się na odległość, a w szczegołności do komunikowania dni płodnych oraz statusu w stadzie. Dopiero po latach udowodniono, że feromony wydzielane są także przez człowieka. 

Feromony (z gr. ferein – niesie, horme – pobudzenie) posiadają bardzo duże znaczenie na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. U niektórych osób ich ilość oraz działanie są jednak dość słabe. Częste kąpiele i kosmetyki ponadto zagłuszają działanie naszych naturalnych feromonów. Właśnie dlatego w sprzedaży zaczęły pojawiać się produkty zawierające syntetyczne feromony. Co warto o nich wiedzieć?

Perfumy z feromonami – nie tylko piękny zapach

Specjalne perfumy zawierające syntetyczne feromony przyciągają uwagę nie tylko swoim uwodzicielskim zapachem, ale posiadają także jeszcze jedno, ukryte znaczenie. Ze względu na znajdujące się w nich feromony pomagają w wywieraniu określonego wpływu na innych!

Zawarte w perfumach feromony powodują, że możemy być postrzegani przez innych jako bardziej atrakcyjna, pozytywna osoba. Także my czujemy się bardziej pewni siebie i możemy łatwiej dążyć do celów, na przykład nie mamy aż tak dużych trudności w flirtowaniu, ale również mogą one pomóc w życiu zawodowym.

Efekty używania perfum z feromonami:

  • podnoszą pewność siebie
  • przyciągają uwagę
  • pomagają we flirtowaniu
  • zwiększają podniecenie
  • poprawiają przychylność innych
  • mogą budować szacunek i autorytet

Wobec tego feromony mogą być bardzo skutecznym wsparciem każdego dnia – będą one wspierały naturalne działanie feromonów wydzielanych przez ciało, pozwalając na osiągnięcie wielu pozytywnych rezultatów!

Pheroamore – feromony dla niej i dla niego

Aktualnie w sprzedaży znaleźć można różnego rodzaju produkty z feromonami. Zanim jednak zdecydujemy się na ich zakup, powinniśmy pamiętać o tym, aby wybrać odpowiednie stężenie i elegancką nutę zapachową.

Więcej: https://greenerpharma.com/

Najtańsze perfumy z feromonami mogą zawierać ich śaldowe ilości w związku z czym nie zapewnią nam dobrego działania. Doskonałym wyborem dla wymagających będzie Pheroamore, które dostępne są zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Starannie wyselekcjonowane składniki znajdujące się w produktach Pheroamore pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów już po pierwszej ich aplikacji! Pheroamore to prawdziwy hit sprzedaży, który można zamówić także przez internet.

Podsumowując, feromony to środki pozwalające na uzyskanie wyjątkowych rezultatów w kontaktach z innymi osobami. Podnoszą atrakcyjność, pewność siebie, a także ułatwiają w uzyskaniu przychylności ze strony innych. Wystarczy je wypróbować, aby przekonać się o tym, jak działają!